Gizlilik İlkesi

Elektronik posta adresiniz (e-mail), Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve Global İnternet Ticareti ve Aracılık Hizmetleri'ne ait site ve markaların tanıtım mailleri haricinde, başka hiçbir kurum ve marka için reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

camasirdeposu.com'a verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, camasirdeposu.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, camasirdeposu.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya Kullanıcı'nın, sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde camasirdeposu.com'a bildirebilirsiniz. camasirdeposu.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.


KARGO GİZLİLİĞİ

Kargonuz, içindeki ürünler belli olmayacak şekilde paketlenir.

Kargo paketi üzerinde veya herhangibir şekilde almış olduğunuz ürünlerin detayı yazmamaktadır.

Faturanın dışarıda kaldığı durumlarda ise,Fatura Bilgisi olarak "GLOBAL İNTERNET TİCARETİ VE ARACILIK HİZMETLERİ" ,Fatura detayı olarak "….. No’lu Sipariş Tutarı" yazmakta ve ürün detay listesi kargonuzun içinde yer almaktadır.